5. května 2022
09:00—17:00
Konference o projektovém řízení
Multifunkční centrum Dlabačov
Bělohorská 24, Praha 6

Celodenní konference o projektovém řízení v roce 2022.

Pro projektové manažery, key accounty, vedoucí týmů, majitele firem,
provozovatele webů, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Karel Dytrych, Freelo a Taste.

Přednášející a témata

Michael Koch

Začátek programu

Celou konferencí vás bude provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste je na pozici Head of Business a spoluzakládal server Digichef.

Karel Dytrych

Lepší organizace práce na vašich projektech

Ukážu vám, jak dobrá komunikace, pořádek ve věcech a nastavené procesy mohou posouvat projekty kupředu.

Karel Dytrych

Kapitán Freelo.io, který se snaží zjednodušovat podnikání druhým. Natáčí podcast Z Podpalubí, školí efektivní organizaci práce a projektové řízení v týmech. Od roku 2017 se snaží vzdělávat a posouvat česko-slovenskou SaaS scénu skrze projekt SaaSkaři.

Tomáš Zacha

Case study: Jak v Alze integrujeme halu za miliardu do našeho IT

Na malé ukázce nahlédnu pod pokličku e-commerce jedničky v ČR a jejího plánování IT. Společně projdeme nástroje, které používáme pro řízení a prioritizaci projektů. Vše si ukážeme na konkrétním příkladu automatizace logistického centra.

Tomáš Zacha

Ajťák z ČVUT nyní ve službách zeleného mimozemšťana jako IT divizní ředitel pro logistiku.

Jan Řezáč

Cíle (nejen) digitálních projektů

Cíle mění vše. Především vaše projekty. Role, procesy, požadované kompetence, začátek a konec práce, plánování nebo odpovědnosti členů týmu. Projdeme společně různé typy cílů a jejich vliv na vaši práci.

Jan Řezáč

Jan je designer a konzultant digitálních projektů. Napsal první českou knihu o procesu návrhu webu – Web ostrý jako břitva. Založil a rozvíjí designově-konzultační agenturu House of Řezáč.

Karin Fuentesová

Jak stavět startup a nezbláznit se

Na přednášce bych vám ráda předala vlastní zkušenost, jak se organizujeme, jak vhodně sestavit tým, aby firma fungovala samostatně. Jakými problémy budete dost pravděpodobně čelit a jak jsme se s nimi poprali my.

Karin Fuentesová

CEO Digitoo, sestavila vlastní tým data vědců a staví řešení, které digitalizuje celý účetní proces. 13 let praxe v automatizaci procesů. Také pracovala jako Chief of AI Dataset v Rossum, kde nastavila metodiku učení neuronové sítě a proces učení.

Jan Makovička

Systémově řízená firma v éře generace Z

Digitální agentury jsou jedním z těch oborů, kde o škálovatelnosti a zisku či ztrátě rozhodují dobře či hůře nastavené systémy, procesy a projektové řízení. To celé výrazně ovlivňuje zavedení vhodných nástrojů a automatizace řady činností. Honza ve své přednášce ukáže, jak k organizaci práce přistupují v digitální agentuře Taste.

Jan Makovička

Honza je vystudovaný vývojář a ekonom, což nesouvisí s tím co teď dělá; spoluvlastní a vede digitální agenturu Taste. Zaměřuje se na systémový přístup k řízení firem. Ve volném čase žije nebezpečně.

Filip Soukup

Jak se podívat na obchod jako na projekt

Jak přistupovat k obchodu ve firmě jako k plně řízenému projektu ve vaší firmě? Stále se na trhu setkáváme s firmami, pro které je obchod neznámou disciplínou a prostě nějak plyne. Ukážu vám, jak projektově dostat obchod pod kontrolu, aby přinášel zisky, které vaše firma nebo projekt potřebují.

Filip Soukup

Filip si prošel profesí obchodníka, manažera i zakladatele podnikatelského inovačního klubu. Pomohl více jak 30 projektům na jejich začátcích a sám jich desítky realizoval. Pomáhá obchodním týmům k dosažení vyšších výsledků a nalezení nových přístupů k obchodu.

Josef Hajkr

Jak být úspěšným lídrem projektů

Téměř všechny projekty se dnes realizují s využitím agility, digitálně a převážně online. Vystoupení na konkrétním příkladu ukazuje, jak lze s využitím Trojúhelníku změny a několika jednoduchých a praktických postupů dosáhnout toho, že se člověk stane lídrem úspěšných projektů.

Josef Hajkr

Výkonný ředitel SHINE Consulting s.r.o. 25 let praxe v řízení projektů jako projektový manažer, konzultant, mentor a lektor.

Richard Fussganger

Jaké aspekty z tradičních waterfall projektů aplikovat do agilního prostředí

Proč ještě máme v Rohlíku IT projektové manažery, když 90 % našich aktivit řídíme agilně? Kde nás naopak tradiční projektové myšlení může v agilním projektovém světě brzdit? Co jsme se naučili a co chceme vylepšovat?

Richard Fussganger

Richard se pohyboval v různých IT manažerských, projektových a delivery pozicích, od startupů až velké mezinárodní firmy. Aktuálně pracuje jako Head of Development v rámci IT Rohlík Group.

Marian Jelínek

Motivace v dnešní době

Přednáška bude zaměřena na dlouhodobou motivaci sebe sama i svých týmů v kontextu dnešní “rychlé” doby a udržení výkonnosti.

Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Vašek Macíček

Case study: Co nám pomohlo vytvořit opravdu velký B2B e-commerce projekt

S našim klientem Démos trade se podíváme, co nám pomohlo dokončit přestavbu B2B portálu k oboustranné spokojenosti. Zaměříme se na agilnější formu spolupráce, důležitost budování partnerství namísto dodavatelsko odběratelských vztahů a prioritizaci jako nástroj, který nám pomohl spustit portál na den přesně.

Vašek Macíček

Projektový ředitel, Shopsys

Andrea Pavelcová

Největší projekt jsi ty sám

Můžete být skvělým lídrem. Můžete mít špičkový plán a perfektně zavedené procesy. Ale základem úspěchu je vždy dobře fungující tým, jehož členy jsou spokojení lidé. Jak lze na téhle spokojenosti pracovat a jak můžete drobnými návyky změnit každý pracovní den?

Andrea Pavelcová

Právnička v eLegal, zakladatelka fitness projektu FITFAB Strong a autorka vzdělávacích portálů FitNut a Brainee akademie.

Vojtěch Hlaváček, Jiří Kryštof Jarmar

Užitečné mentální modely a nejčastější kognitivní zkreslení

Mentální modely si můžete představit jako užitečné principy rozhodování a myšlení zabalené do praktických balíčků a konceptů, které pak můžeme využívat v životě. S nimi jsou nerozlučně spojená kognitivní zkreslení, chyby a tendence v našem myšlení, rozhodování a prožívání, které nás občas negativně ovlivňují.

Vojtěch Hlaváček, Jiří Kryštof Jarmar

Vojtěch i Jiří vystudovali biologii na PřF UK a dále pak pokračovali studiem neurověd. Založili projekt Brain We Are, který se snaží vzdělávat a popularizovat vědu a její praktické využití v každodenním životě. Pořádají přednášky a workshopy jak pro veřejnost, tak pro firmy a jejích hlavním kanálem je podcast Brain We Are, který za 3 a půl roku nasbíral již přes 2,1milionu poslechů.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.