24. dubna 2024
09:00—17:00
Konference o projektovém řízení
Kino Lucerna
Vodičkova 36, Praha 1

Celodenní konference, která překračuje hranice projektového řízení.

Program konference je koncipován zejména pro projektové manažery, key accounty, new business developery, team leadery, C-level manažery, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Karel Dytrych, Freelo a Taste.

Registrujte se včas

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, aby vám nic neuteklo. Včas vás upozorníme třeba právě i na spuštění registrací na Project Restart 2025.

 

Odesláním formuláře souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami zpracováním osobních údajů.

Přednášející a témata

Michael Koch Kája Kováčová

Úvodní slovo

Celou konferencí budou provázet moderátoři Kája Kováčová a Michael Koch.

Michael Koch

Michael vede New Business tým v agentuře Taste. Věnuje se kromě jiného i politickému marketingu, rád školí, přednáší a moderuje.

Kája Kováčová

Již více než dva roky šéfuje eventům a mentoringovému programu Startup Academy v médiu CzechCrunch. Jak sama říká, tak pořádání eventů je její dream job, protože to je přesně ta činnost, kdy můžete skloubit kreativitu a organizací a dostanete instantní pocit z lidí. Kromě toho pomáhá se strategií e-commerce značky ulivilu a také pravidelně školí v rámci iniciativy #IamRemarkable od Googlu.

Lenka Auerová

Budování holistické organizace

Je často zmiňovaný dopad firemní kultury na byznysové výsledky firmy buzz word, nebo fakt?

Lenka Auerová

Lenka se specializuje na budování a rozvoj firem, které jsou výjimečné byznysem i kulturou. Stála u zrodu marketingové konzultační skupiny Mind2FLO a digitální agentury Adexpres. V současné době kombinuje mateřskou dovolenou s prací konzultanta a pomáhá firmám zlepšovat obchodní výsledky pomocí strategického rozvoje leadershipu a firemního řízení.

Karel Smutný

Specializace patří do 19. století

Úzce specializovaní lidé a týmy vypadají na první pohled efektivně, protože znají svou doménu do hloubky. Při pohledu z větší dálky ale uvidíme, že řada z nich nepřispívá k byznysovým prioritám, protože když jejich specializace zrovna není třeba, „něco si najdou“. Zatímco jiní jsou přetížení. Jak umožnit lidem i týmům rozvíjet více specializací, aby mohli lépe následovat priority?

Karel Smutný

Odvápňuji organizace od neefektivit v produktovém vývoji. Mým posláním je vytvářet prostředí pro smysluplnou práci na smysluplných produktech. Jsem konzultant, programátor a zakladatel ScrumDojo.cz.

Jiří Langr

Mytologie projektů

Přinášíme skutečnou hodnotu pro zákazníka, nebo jen iluzi úspěchu?

Jiří Langr

Jirka se v Heurece věnuje oblasti OKR a propojení vizí a strategie s týmovou prací. S bohatými zkušenostmi v e-commerce, především v projektovém řízení a online marketingu, se soustředí na dosahování cílů, měření úspěchu, hodnotu a přínos nových projektů pro zákazníky a posun byznysu vpřed.

Dalibor Cicman

Od užívatelskej skúsenosti k silnej značke

Prednáška sa bude venovať dôležitosti užívateľskej skúsenosti pre úspech a reputáciu značky, ako aj metódam získavania a zachovania zákazníckej lojality, čo prispieva k dlhodobej prosperite firmy. Ďalej sa prednáška dotkne evolúcie v oblasti získavania zákazníckej pozornosti, potreby začlenenia zákazníckej skúsenosti do jadra podnikovej stratégie a významu vytvárania pozitívnych asociácií so značkou. Zásadným aspektom bude tiež poukázanie na význam hlbokého porozumenia zákazníckych potrieb pre ich dlhotrvajúcu spokojnosť a opakované nákupy. Na prípade spoločnosti Gymbeam bude ilustrované, aké marketingové stratégie efektívne prilákajú a predovšetkým si udržia zákazníkov.

Dalibor Cicman

Dalibor je zakladateľom a riaditeľom najväčšieho slovenského eCommerce s názvom GymBeam. Za 10 rokov vybudoval športovú značku, ktorej obrat presahuje 170 miliónov eur ročne. GymBeam je v súčasnosti jedným z najrýchlejšie rastúcich eCommerce v strednej a východnej Európe. Už pred založením značky prevádzkoval množstvo menších e-shopov, po dôkladnej analýze sa však rozhodol zamerať na kategóriu health and fitness, čo sa ukázalo ako výborné strategické rozhodnutie, na základe ktorého vznikla značka GymBeam.

Marie Havlíčková

Záchrana Grouponu prakticky

Čeští investoři z Pale Fire Capital oživují americký Groupon. Praktická ukázka otáčení kormidla velké firmy a mise za několik miliard.
 

Marie Havlíčková

Marie vedla do roku 2020 Slevomat na pozici CEO, stála za transformací firmy k zážitkovému portálu a prodeji firmy do rukou Secret Escapes v roce 2017. Po krátké pauze na mateřské začala pracovat pro investiční skupinu PFC a od ledna 2023 je na pozici SVP of Strategy v Grouponu, s cílem firmu transformovat a pomoci zopakovat úspěch Slevomatu v mnohem větší škále.

Pavel Minář

Procesy pro lepší projekty

Pojďme se podívat na to, proč padají letadla. Nebo proč si chirurgové neumývají ruce. Proč termín od ajťáka máte vždy vynásobit dvěma. Proč? Protože lidi kašlou na procesy. Přitom procesy jsou všude. Dokonce K+M+B, co máte na dveřích, je proces.

Pavel Minář

Pomáhám firmám s Google Workspace - nastavuji, školím a jsem přítel na telefonu. Abych v tom měl pořádek, mám procesy úplně na všechno.

Martin Vasquez

Inteligence je schopnost reagovat na změnu

Může improvizace na projektu přinést něco pozitivního? Nebo je to jen nutné zlo? Jedinou jistotou v projektu jsou změny. Jak na ně kreativně reagovat, jak vytěžit maximum ze selhání jednotlivců i týmů, jak komunikovat pod stresem? Na to odpoví tato přednáška.

Martin Vasquez

Martin se specializuje na prezentační a řečnické dovednosti, argumentaci, přesvědčování a improvizaci. Působí jako kouč a mentor při přípravě prezentací. Založil výzkumné a vývojové centrum IMPRO INSTITUT a vydal knihu Buďte mistry improvizace. Mezi Martinovy klienty patří firmy jako KKCG, Impact Hub anebo KVIFF.

Karel Dytrych Martin Vymětal

Principy vedení firmy, které posilují nezávislost týmu

Martin Vymětal opustil svou agenturu Boomerang na půl roku při své offline cestě přes celou Ameriku. Karel Dytrych při zavádění Freela a během dílčích konzultací zavádí takové principy, aby si to mohl dovolit každý zakladatel firmy. Pojďme diskutovat na téma samostatných organizací, zodpovědných lidí, funkčních týmů a úspěšných projektů.

Karel Dytrych

Kapitán Freelo.io, který se snaží zjednodušovat podnikání druhým. Natáčí podcast Z Podpalubí, školí efektivní organizaci práce a projektové řízení v týmech. Od roku 2017 se snaží vzdělávat a posouvat česko-slovenskou SaaS scénu skrze projekt SaaSkaři.

Martin Vymětal

V roce 2001 byl Martin jedním ze zakladatelů Boomerangu a stál tak u zrodu obsahového marketingu v Čechách. Dnes je Boomerang absolutním lídrem #1 ve vytváření značkového obsahu s projekty jako ČiliChili pro Vodafone, Newsroom pro LMC, VW, Albert nebo Radegast a desítkami oborových cen včetně několika Effie. Martin pomáhá firmám najít vlastní Téma, zaujmout a přitáhnout zákazníky pomocí firemních médií: vlastním magazínem, blogem, newsletterem, sociálními sítěmi nebo třeba podcastem. Specializuje se na propojení obsahu a obchodu. Kreativita a efektivita jsou dva hlavní pilíře jeho práce. Spolu s kamarády Petrem Márou a Janem Dobrovským vytváří podcast Středo_věk. V posledních letech pěšky obešel celé Čechy a přešel USA po 4200 km dlouhé Pacifické hřebenovce.

Hana Březinová

Psychologické tipy pro práci s lidmi na projektu

Praktická a pragmatická přednáška, kterou psal sám život. Jako kouč manažerů mám příležitost slyšet spousty příběhů a úskalí ve vedení lidí a projektů. Až mě překvapuje, jak to máme všude stejně! A tak jsem zkombinovala reálné příběhy a problémy z firem s tím, co o jejich řešení ví psychologie. Nepřijímání zodpovědnosti, nespolupracující týmy nebo nevyhovující chování, jsou témata na která se podíváme zblízka. Psychologie má odpověď na to, proč se to děje a já pro vás budu mít nápady, jak si nasadit brýle „detektiva a psychologa“ a dobrat se vhodného řešení těchto zapeklitých situací. Prakticky si to rozebereme a dostanete tipy, co s tím.

Hana Březinová

Hanka Březinová vede firmu Inspirata, která pomáhá k úspěchu firmám skrze nastavení firemní kultury a rozvoj potenciálu zaměstnanců. Než založila vlastní firmu vedla z manažerských pozic v korporátech(Lidl, Raben logistics) strategické projekty zaměřené na HR. Nyní se věnuje převážně strategickému poradenství pro management v oblasti využití lidského potenciálu firmy, koučování lídrů a majitelů firem a individuálním tréninkům leadership dovedností. Zároveň rozjíždí projekt leaderka.cz, který má za cíl podpořit ženy v managementu.

Marian Jelínek

Vnitřní svět vítězů aneb čím se nejlepší liší od průměrných

Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech? Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků? Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří a jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit?

Marian Jelínek

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Radovan Vávra

Dobrý manažer podle Radovana Vávry

Principy úspěšného manažera. Od rozhodování po delegování a motivaci týmu.

Radovan Vávra

Milující manžel, hrdý otec, pravidelný psovod a primitivní antikomunista. Vzděláním jsem ekonom a ekonomické zákony vidím všude kolem. Rozumím tomu jak náš každodenní život ovlivňují. Vím proč se věci pokazí a jak je zase napravit. Rád o tom přemýšlím. Někdy dostanu příležitost to dokázat i v praxi, jako investor, konzultant, nebo generální ředitel Komerční banky.

Jan Řezáč

Nahradí AI projektové manažery?

Projekťáci plánují, schůzkují, zapisují, taskují, komunikují, vyhodnocují. A řídí. Hlavně řídí. Pojďme se podívat, jak tyto aktivity zvládne AI.

Jan Řezáč

Jan je designer a konzultant digitálních projektů. Napsal první českou knihu o procesu návrhu webu – Web ostrý jako břitva. Založil a rozvíjí designově-konzultační agenturu House of Řezáč.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Hlavní partner

Odborný partner

Mediální partneři

Partneři akce

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.