19. dubna 2023
09:00—17:00
Konference o projektovém řízení
La Fabrika
Komunardů 28, Praha 7

Celodenní konference o projektovém řízení v roce 2023.

Pro projektové manažery, key accounty, vedoucí týmů, majitele firem,
provozovatele webů, agenturní i freelance konzultanty.

Program konference pro vás připravuje Karel Dytrych, Freelo a Taste.

Přednášející a témata

Michael Koch

Úvodní slovo

Celou konferencí bude již tradičně provázet moderátor Michael Koch.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste pracuje na pozici Head of Business a je spoluzakladatelem magazínu Digichef.

Michael Koch

Keynote: Projekt s názvem schůzka

Za život jsem absolvoval stovky schůzek. Ať už na straně klienta, nebo na straně agentury, vždycky jsem chtěl podat nejlepší výkon. Nebudu řešit psychologii schůzky, ale praktické tipy, jak se na schůzku připravit.

Michael Koch

Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste pracuje na pozici Head of Business a je spoluzakladatelem magazínu Digichef.

Karel Dytrych

Slasti a strasti českého projekťáka

O 67 % projektů více selže firmám, které podceňují projektové řízení. Zaneprázdněný projekťák, neefektivní komunikace a špatně naplánovaný rozpočet jsou celosvětově největší problémy projektového řízení. Co ale trápí projektové manažery v Česku? Vyzpovídal jsem kované projekťáky i ty, na které řízení projektů tak trochu „spadlo”.

Karel Dytrych

Kapitán Freelo.io, který se snaží zjednodušovat podnikání druhým. Natáčí podcast Z Podpalubí, školí efektivní organizaci práce a projektové řízení v týmech. Od roku 2017 se snaží vzdělávat a posouvat česko-slovenskou SaaS scénu skrze projekt SaaSkaři.

Petr Pacher

Jak ve firmě úspěšně aplikovat „Učící se organizaci“?

Učící se organizace stojí na systému organizování. Jak to v organizaci úspěšně implementovat?

Petr Pacher

Petr studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používá mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuje zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Martin Hausenblas

Strategické řízení projektů

Strategické řízení projektů z pohledu majitele či člena top managementu může být náročné, ale také velmi zajímavé. Martin Hausenblas se na konferenci podělí o své vlastní zkušenosti a nápady.

Martin Hausenblas

Český politik, podnikatel a filantrop. Založil firmy ADLER Czech a Liftago, od roku 2014 je zastupitelem města Ústí nad Labem.

Jiří Krátký

Hybridní projektové řízení – co to teda je?

Jiří se v přednášce zaměří na to, jak řídit projekt, když se na něj nehodí ani čistě vodopádový přístup, ale ani SCRUM. Dozvíte se, co jsou to hybridní přístupy k řízení projektů a jaké mají doporučené postupy. Zároveň ukáže, co potřebuje umět a znát dobrý projekťák.

Jiří Krátký

Jiří je konzultant, lektor, projektový manažer a místostarosta obce. Tvůrce simulačních her i certifikačních testů v projektovém řízení.

Petr Bernadič

Jak komunikovat projekt, za který zákazník rád platí fakturu

Častokrát dodáváme na projektech skvělou hodnotu, ale klient ji nedocení. Case study a zvýšení financí do dalšího projektu je pak utopie. Petr ve své přednášce ukáže, jak projekt komunikovat tak, aby za něj klient rád platil. Představí různé nástroje, přístupy a aktivity, které pomohou správně nastavit očekávání a pravidla hry, vytvořit sexy kooperaci s klientem, prodat jednoduše proběhlé aktivity a doprodat další. Udělejte ze svého projektu v očích klienta prioritu. Pak nebude problém ho dobře zakončit, navázat dalším a ještě získat case study.

Petr Bernadič

Petr se prodejem a vedením týmů živí už 17 let. Za svou kariéru nabral mnoho zkušeností a funkčních přístupů, které rád předává dál a to v podobě školení, workshopů, konzultací či hlubších spoluprací. Pomáhá s obchodními strategiemi a taktikami, které zvyšují výsledky jeho klientům a stejně tak ve vlastních firmách.

Michal Musil

Psychologie vyjednávání aneb jak se připravit a uspět ve vyjednávání

V životě nedostaneme to, co si zasloužíme, ale co si vyjednáme. Život je vyjednávání! Mnoho lidí si myslí, že vyjednávání je o umění či improvizaci. Ukazuje se, že skvělí vyjednavači vědí, jak se na vyjednávání správně připravit, znají jeho psychologii, principy a konkrétní techniky.

Michal Musil

Zkušený senior konzultant s prokázanou historií práce v odvětví řízení vzdělávání. Michal se věnuje koučování, prodeji, prezentačnÍm dovednostem a managementu. Spoluzakládal pražskou pobočku GrowJOB. Aktivně spolupracuje se společností LMC. Je autorem online kurzu SalesMajstr.

Honza Slavík

Bude za projekťáky makat AI?

Bude o úspěchu projektů v budoucnu rozhodovat AI nebo člověk? Je projektový management příliš uzavřený do vlastní definice na to, aby obstál proti AI? Dokáže projekťák reagovat na stále rychlejší tempo nástupu technologií? Kolik práce projektových manažerů dokáže dělat AI? Kdy se to stane? A jak zareagovat na nástup AI vzděláváním projektových manažerů?

Honza Slavík

Honza je bývalý projekťák, který se vyprofiloval na business designera. Je vášnivý běžec a trenér.

Matěj Kapošváry

Jak řídit agenturu, ať máte více času na strategické projekty?

Jak řídíte svou firmu? Dějí se věci "tak nějak samy", nebo je řízení vědomé? Máte definovanou misi, vizi, strategii? A jak je rozpadáte do toho, co byste měli dělat zítra a za kvartál? Představím systém, který v Shopsysu používáme a stále vylepšujeme. Těšit se můžete na konkrétní příklady i fuck-upy.

Matěj Kapošváry

CEO společnosti Shopsys, jedničky na trhu individuálních e-commerce řešení. Spoluzakladatel magazínu EXEC a konference ShopCamp, Forbes 30 pod 30 2023.

Richard Valoušek

ČEZ Jizerská 50 cesta na Everest

Slavného běžkařského závodu se v letošním roce zúčastnilo 9 201 běžkařů. K tomu připočtěte stovky dobrovolníků a desítky lidí, kteří na projektu pracují de facto celý rok. Kdo všechno se stará o Jizerskou 50, jakým způsobem je řízena a jak se pracuje s partnery, kteří jsou hlavní součástí financování celé akce?

Richard Valoušek

Richard je ředitel komunikace ve sportovně marketingové agentuře RAUL, který začínal v roce 2007 v redakci MF DNES.

André Reinders

Cesta k úspěchu: Budování silného týmu s vnitřní motivací

Přednáška poskytne cenné návody a inspiraci pro každého, kdo chce budovat úspěšný tým a dosáhnout svých cílů ať už je váš projekt jakýkoliv. Třeba tým v MMA.

André Reinders

André je bývalý český bojovník smíšených bojových umění (MMA). Vystudoval vysokou školu v Brně, konkrétně obor politologie, sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém sportovním klubu Reinders MMA.

Jirka Bachel

Jak zrychlit softwarový vývoj a validaci, aby to, co děláte, dávalo smysl

Kdyby celý web byl jen jednoduchá landing page, bylo by hotovo hned. To je jasné! Ukážu vám, jak zrychlit projekt tím, že některé věci prostě vynecháte.

Jirka Bachel

Jsem technologický founder, kterého baví stavět produkty a globální firmy.

Prezentace a odkazy

Video reportáž

Reporty a články

Fotogalerie

Partneři

Hlavní partner

Odborní partneři

Mediální partneři

Partneři akce

Konference Restart je akcí, kde se již více než sedm let schází odborníci z oblasti digitálního marketingu, e-commerce a managementu. Patří mezi nejznámější koncepty v daném oboru a hostí řečníky z České republiky i zahraničí. Oslovte v rámci konference přes 300 účastníků přímou prezentací produktů a služeb, nebo se staňte součástí naší online komunikace.

Pro získání veškerých podrobností a nabídky na míru se s námi propojte přes e-mail academy@taste.cz.